Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

21 | 01 | 2021

KWIATY DLA MAMY I TATY

Jak co roku, przedszkolaki świętowały DZIEŃ MAMY I TATY. Dnia 24 maja 2019 r. wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Po wspaniałych występach, w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom piękne tulipany i zaprosiły na słodki poczęstunek. Atmosfera tej uroczystości była podniosła, ale i bardzo radosna. Przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.

tekst i foto: Wiesława Stańczyk

„Bajkowe życzenia dla mamy i taty” w przedszkolu w Krzyżowicach

Dnia 24.05.2018 r. wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Uroczystość z okazji Dnia Mamy i taty rozpoczął występ artystyczny w wykonaniu przedszkolaków pt. „Bajkowe życzenia dla mamy i taty”. Był to montaż słowno-muzyczny z elementami tańca, w którym to dzieci wcieliły się w postacie z bajek. Wierszem i piosenką  zapewniały rodziców o swej miłości i wdzięczności za cały trud wychowania. Momenty wzruszenia przeplatały się z wątkami humorystycznymi, co wprawiło gości w dobry nastrój, który towarzyszył wszystkim już do końca uroczystości.  Po występie przedszkolaki wręczyły rodzicom piękne upominki. Do życzeń dołączyła obecna na występie Pani Dyrektor Bożena Lorent kierując ciepłe słowa zarówno do rodziców jak i dzieci. Czas uroczystości minął w bardzo przyjemnej, rodzinnej atmosferze, która na pewno sprzyja budowaniu więzi rodzinnych, ale także pozytywnie wpływa na funkcjonowanie „przedszkolnej” rodziny.

tekst i foto: Wiesława Stańczyk

ŁĄKA Z KWIATAMI DLA TATY I MAMY- Publiczne Przedszkole w Krzyżowicach

Witajcie nam goście, witajcie nam mili
Bardzo się cieszymy, żeście tu przybyli.
Dzisiaj obchodzimy Dzień Mamy i Taty
będą pocałunki, życzenia i kwiaty.

 

W dniu 26 maja 2017 r. w Publicznym Przedszkolu w Krzyżowicach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci  przygotowały dla swoich rodziców program artystyczny pod hasłem :"ŁĄKA Z KWIATAMI DLA TATY I MAMY".Wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość. Za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. W repertuarze znalazły się wiersze i piosenki tematycznie związane z obchodzonym świętem.  Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor Bożena Lorent złożyła wszystkim rodzicom najserdeczniejsze życzenia . Po czym dzieci wręczyły swojej mamusi i tatusiowi  przepiękne upominki. Uroczystość przebiegała w miłej i serdecznej atmosferze, a ciasto upieczone przez nasze mamy bardzo wszystkim smakowało.

tekst i foto: Wiesława Stańczyk

 

Dzień Mamy i Taty

W dniu 25 maja 2016r. przedszkolaki z PP w Krzyżowicach świętowały Dzień Mamy i Taty. Wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość. Za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Po wspaniałych występach w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom stokrotki szczęścia oraz dyplomiki, zaprosiły na słodki poczęstunek. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i bardzo radosna . Przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.

tekst i foto: Wiesława Stańczyk

Dzień Mamy i Taty

Dnia 26.05.2015r. z okazji Dnia Mamy i Taty gościliśmy w naszym przedszkolu Panią Dyrektor Wiolettę Świder oraz rodziców. Dzieci recytowały piękne wiersze, śpiewały piosenki i zatańczyły z rodzicami. Przedszkolaki wręczyły swoim rodzicom upominki i podziękowały ukochanym rodzicom za miłość oraz trud włożony w ich wychowanie.

Na koniec dzieci zaprosiły rodziców na wspólny poczęstunek.

tekst i foto: Dorota Chojnacka


Dzień Mamy i Taty!

 

Raz tylko w roku jest "Dzień Matki", choć mamusi co dzień należą się kwiatki.

Czerwonej róży pączek na dobrego dnia początek.

Puszyste georginie marzeń spełnienie.

Fiołeczki małe na zdrowie doskonałe.

Leśne konwalie małe na szczęście trwałe!

Za to, że zawsze jesteś przy mym boku.

Za to, że wskazujesz drogę mi w mroku.

Za to, że dni moje tęcza malujesz

              dziś   MAMUSIU z głębi serca Ci dziękuję.

Dnia 23 maja 2014 r. w PP w Krzyżowicach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty na której gościliśmy Panią Dyrektor Violettę Świder oraz Rodziców. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny pod hasłem :"Kochamy Was Mamusiu i Tatusiu". Były piękne wiersze, piosenki i tańce.  A obok tego było mnóstwo radości i uśmiechów. Dzieci w ten sposób chciały podziękować swym ukochanym rodzicom  za miłość i troskę oraz trud, włożony w ich wychowanie. Obdarowały swoich najbliższych  wspaniałymi własnoręcznie przygotowanymi laurkami i mnóstwem słodkich całusów.

tekst i foto: Wiesława Stańczyk

obejrzyj wszystkie fotografie

E-szkoła
Projekty
ABSOLWENCI
BIP PZSP W OLSZANCE
Nasze sukcesy
Odwiedziny

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnio dodane
Statystyka odwiedzin
1806775
dziś
wczoraj
w tym tyg.
w zesz. tyg.
do tej pory
333
1076
4409
1795403
1806775